Jak Twój mężczyzna choruje na "Męską grypę"

Opisz jego historię i wygraj nagrodę

męska grypa

Zimą "Męska grypa" rośnie w siłę, atakując coraz większą liczbę mężczyzn. Kaszel, kichanie i narzekania panów mogą dać się we znaki wielu kobietom. Aby umilić paniom te trudne chwile, na stronie www.meskagrypa.pl właśnie rozpoczął się konkurs, którego celem jest wybranie najciekawszych historii opisujących trudy męskiego chorowania na przeziębienie i grypę. Najbardziej zaskakujące z nich zostaną wyróżnione prezentami. Zabawa trwa do 15 stycznia.

"Męska grypa" jest znana kobietom na całym świecie. Ani przeziębienie ani grypa nie oszczędzają mężczyzn, którzy zmagając się z chorobą sięgają po najróżniejsze strategie, aby przyciągnąć uwagę i wzbudzić litość swoich dziewczyn, żon oraz matek. Na stronie internetowej www.meskagrypa.pl opublikowano Wielki Test Męskiej Grypy, po wypełnieniu którego triki chorujących mężczyzn nie będą już dłużej tajemnicą. Natomiast od 13 grudnia można również wziąć udział w konkursie, w ramach którego producent marki Gripex zachęca do dzielenia się doświadczeniami podczas walki mężczyzn z objawami "Męskiej grypy".

Aby wziąć udział w zabawie należy zamieścić na stronie internetowej www.meskagrypa.pl interesującą historię opisującą kulisy męskiego chorowania. Przesłany opis przypadku mężczyzny zmagającego się z objawami przeziębienia i grypy powinien wpisywać się w jeden z rodzajów chorujących panów, znajdujących się na stronie www.meskagrypa.pl – Misiaczka, Superbohatera, Divy lub Czarusia. Uczestnicy konkursu mogą również stworzyć zupełnie nowy typ mężczyzny cierpiącego na "Męską grypę". Istnieje także możliwość załączenia zdjęcia walczącego z grypą partnera albo posłużenia się jedną z zamieszczonych na stronie grafik.

Wystarczy 20 głosów internautów, aby przesłana historia miała szansę na zdobycie głównej nagrody w konkursie – iPada. Inne atrakcyjne prezenty to: vouchery dla dwojga z serwisu Wyjątkowyprezent.pl, a także specjalne kubki z podgrzewaczem lub kocyki z rękawami, które z pewnością będą niezbędne dla zmagających się z grypą panów. Opisy mężczyzn walczących z "Męską grypą" można przesyłać do 15 stycznia.

Zarówno przeziębienie, jak i grypa charakteryzują się występowaniem wielu objawów jednocześnie. Gorączce często towarzyszą bóle głowy, gardła, męczący katar i kaszel, dlatego warto wybrać nowoczesny, wieloskładnikowy lek. Gripex to lider w kompleksowym leczeniu przeziębienia i grypy, a jego warianty dostosowane są do indywidualnych potrzeb.

Gripex Max, partner akcji "Męska grypa", to nowoczesny lek, który szybko i skutecznie zwalcza wszystkie nawet najbardziej nasilone objawy przeziębienia i grypy, ponieważ zawiera trzy specjalnie dobrane składniki w maksymalnie zwiększonych dawkach:

• składnik zwalczający uciążliwy kaszel suchy (dekstrometorfan) hamuje odruch kaszlowy,
• składnik zwalczający katar (pseudoefedryna) usuwa katar, udrażnia nos i zatoki, ułatwia oddychanie,
• składnik zwalczający gorączkę i bóle gardła, głowy, mięśni (paracetamol).

Więcej na http://www.usp.pl/gripex
 
Źródło: Ciszewski Public Relations

Brak komentarzy:


Udostępnij:

Tweetnij